Вітаю Вас Гість | RSS

Понеділок, 16.12.2019, 14:17

Зворотній зв'язок(Admin)
Меню сайту
Обговорюють на форумі


Віртуальна газета м.Лохвиця
Пошук
Православные праздники
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Лохвиця

Міні-чат
500
Друзі сайту
Регистрация в каталогах, добавить сайт 
в каталоги, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash, photoshop, 
хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог сайтов, услуги 
продвижения и рекламы сайтов Віртуальна газета м.Лохвиця
Календар
«  Березень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Головна » 2011 » Березень » 5 » Районні керівники одержали відповідь від дирекції «Укрпошти»
23:36
Районні керівники одержали відповідь від дирекції «Укрпошти»
Продовження теми

Вже майже два місяці триває боротьба за Гадяцький центр поштового зв’язку №12. Як керівники, так і працівники та жителі міста роблять все можливо. Це питання на сьогодні є самим болючим.

Нещодавно голова Гадяцької РДА, депутат облради Володимир Беседа та депутат облради Анатолій Попельнюх отримали відповідь на свій запит від директора відділення «Укрпошти» Миколи Хоменка. Лист був зачитаний на останній сесії міської ради: «Шановні Володимире Миколайовичу та Анатолію Федоровичу!

Ваш депутатський запит від 28 грудня 2010 року № 1 уважно розглянуто в Полтавській дирекції УДППЗ «Укрпошта». За результатами його розгляду надаємо відповідь.

Відповідно до Статуту Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта» підприємство має право реорганізовувати свої філіали, оптимізовувати мережу поштового зв'язку. Тобто визначення структури підприємства – це його внутрішнє питання.

Підприємство зобов'язане розробляти і реалізовувати заходи щодо забезпечення рентабельності, зміцнення фінансового стану та платоспроможності.

Основним узагальнюючим показником фінансових результатів господарської діяльності підприємства є прибуток.

Необхідно також зазначити, що єдиним джерелом фінансування розвитку поштової мережі області є власні кошти підприємства.

З метою скорочення витрат на утримання мережі вузлів поштового зв'язку обласної дирекції УДППЗ «Укрпошта» необхідно проводити її оптимізацію.

Мета оптимізації досягається шляхом створення на базі районних вузлів поштового зв'язку територіальних (об'єднаних) вузлів поштового зв'язку.

У 2006 році в Полтавській дирекції відбувся перший етап реорганізації, згідно якого на базі 25 вузлів поштового зв'язку створено 13 Центрів поштового зв'язку, в тому числі Центр поштового зв'язку № 12 (м. Гадяч) та 12 Цехів обслуговування споживачів (ЦОС).

У грудні 2010 року згідно наказу генерального директора Укрпошти продовжено незавершену у 2006 році реорганізацію структури поштового зв'язку, в результаті якої в області має бути 7 з 13 центрів поштового зв'язку (ЦПЗ) із розташуванням у Полтаві, Кременчуці, Лубнах, Миргороді, Карлівці, Хоролі та Лохвиці.

Основною умовою проведення реорганізації є дотримання балансу інтересів пошти та споживача, збереження якості надання послуг поштового зв'язку. Тому реорганізація не передбачає скорочення мережі відділень поштового зв'язку, а базується на створенні об'єднаних (територіальних) Центрів поштового зв'язку (далі ЦПЗ) на базі існуючих та скороченні витрат на утримання адміністративного персоналу.

Програмою реорганізації мережі поштового зв'язку Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта» передбачено приєднання ЦПЗ № 12 (м. Гадяч) до ЦПЗ № 10 (м. Лохвиця).

Під час розробки програми при виборі місця розташування ЦПЗ було враховано ряд основних факторів, які мають безпосередній вплив на технологію надання послуг: діюча мережа поштового зв'язку, географічне розташування ЦПЗ, близькість розташування до головних автомобільних магістралей, доцільність об'єднання ЦПЗ, що знаходяться на найменших відстанях один від одного (тому що повинні дотримуватися контрольні терміни доставки пошти), наявність виробничих площ, складських приміщень, території та гаражів для розміщення транспорту, кваліфікація та досвід роботи спеціалістів управлінського персоналу та інші показники, що мають вагоме значення для підвищення ефективності виробництва та поліпшення якості надання послуг.

Чисельність населення, яке проживає на території обслуговування нашого безбалансового підрозділу, не є визначальною у питанні надання поштових послуг. Більш того, ЦПЗ № 12 (м. Гадяч) обслуговує меншу кількість населення, ніж ЦПЗ № 10 (м. Лохвиця) (56,9 тис. чол. проти 58,9 тис. чол.).

Згідно із рейтинговою оцінкою діяльності структурних підрозділів за підсумками роботи за 2009 рік, ЦПЗ №12 знаходився на 11 місці з 13 безбалансових виробничих підрозділів, за 9 місяців 2010 року - на 12 місці з 13.

Після реорганізації, враховуючи розроблений міжрайонний маршрут Лубни-Лохвиця- Гадяч (прибуття автомобіля до першого пункту обміну м. Лохвиця о 07-00 год.). Норматив проходження письмової кореспонденції за таких умов виконується (тобто контрольні терміни проходження письмової кореспонденції забезпечуються).

Що стосується якості надання послуг поштового зв'язку та їх доступності, то існуюча мережа відділень поштового зв'язку в результаті реорганізації не припиняє своєї діяльності по наданню всіх видів послуг.

Щодо виробничих приміщень, в яких нині функціонують ЦПЗ № 10 та ЦПЗ № 12, то їх площі відповідно становлять: 698,3 м2 та 1025,1 м2. Наявний розмір площі в ЦПЗ № 10 забезпечує функціонування технологічного процесу оброблення поштових потоків. Площі ЦПЗ № 12, які вивільняться після проведення реорганізації, планується здавати в оренду.

В Полтавській дирекції розроблені заходи по адаптації персоналу, який підлягає скороченню. Адміністрацією, профспілкою працівників зв'язку, кадровою службою вживаються заходи щодо забезпечення працевлаштування працівників, переведення або призначення на іншу посаду. Проводиться широка роз'яснювальна робота з питань порядку вивільнення працівників. Ці питання будуть відпрацьовуватися з районним центром зайнятості.

Під час проведення реорганізації ЦПЗ № 12 (м. Гадяч) попереджено про можливе звільнення 40 чоловік, з яких 10 пенсіонерів. Буде запропонована робота в Цеху обслуговування споживачів 7 працівникам. Для цього попередніми розрахунками передбачено ввести посади начальника ЦОС, інструктора з організаційних, виробничо-технічних питань (2 посади), начальника ВПЗ по підміні, листоноші по підміні, водія, прибиральника. Таким чином, будуть направлені в службу зайнятості (без пенсіонерів) - 23 чол.

Проведення реорганізації необхідно для скорочення витратної частини бюджету дирекції, особливо в частині витрат на оплату праці.

З огляду на вищевикладене, просимо вас, шановні Володимире Миколайовичу та Анатолію Федоровичу, поставитися з розумінням до необхідності проведення таких змін в структурі дирекції, які покликані сприяти розвитку пошти області та забезпечити її прибуткову діяльність. Просимо взяти до уваги, що необхідно враховувати не тільки інтереси окремого нашого підрозділу, а й всього обласного філіалу.

З повагою,
М.В. Хоменко
Переглядів: 1615 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Для переходу на сайт, натисніть рекламний банер
Віртуальна газета м.Лохвиця

Віртуальна газета м.Лохвиця

Віртуальна газета м.Лохвиця

Віртуальна газета м.Лохвиця

Віртуальна газета м.Лохвиця

Віртуальна газета м.Лохвиця

Коментують на сайті
Внимание!!!
Cкоро пройдет V Международный фестиваль искусств «Созвездие Эллады»

С 3 по 8 июня 2016 г.
Греция, ХАЛКИДИКИ

Главная цель фестиваля «Созвездие Эллады» - объединить таланты из разных регионов Украины и стран ближнего и дальнего зарубежья демонстрация творческих достижений художественных коллективов и солистов, поиск новых талантливых имен, повышение уровня квалификации и обмен опытом, популяризация национальной культуры.
Главная задача организаторов - способствовать культурному и эстетическому воспитанию детей и подростков, пропаганда активных форм досуга, создания атмосферы дружбы и взаимопонимания между участниками и гостями фестиваля.

dominyuk@i.ua
04740-229-21
Виталий Викторович

Спешите, количество мест ограничено!!!

Кричимо "Геть!"владi, але ж бiльшiсть живе одним днем - пiсля нас, хоть потоп та все згине.Грiшних багато...i не каються.

Шість придурків співає, решта зіваки)) "Осудили розгон Європомойки")) то ви справжнього розгону не бачили в Європі, там би так з цими бомжами на майдані не цяцькались..


БОБРОВСЬКА все ж таки вона , а не Бобороська чи Боровська.

Може хоча б , БОБОРОВСЬКА Наталія Генад. , а не Боровська . Бобровська вже як трудяга так більшої немає ніде, хоч орден давай , Новоселівці в колгоспі не заробила . а про правду краще мовчати.

не буде нам прощення,поки козаками будуть менти-збочинц1 ДУДН!КИ та ЗЛЕНКИ!!!

Зделайте пожалуйста хоть что нибудь для Лохвицы. Самый отстойный город (если это можно так назвать) во всем мире! Начните с маленького, с себя, и вообще тошно читать всю эту бредятину.

та і бензин на цій заправці -кандер 100% -бадяжать а бабло беруть як за бензин

Була у Лохвиці на день міста, сильний голос і вродлива, мені сподобалась.Бажаю успіху!

Останні новини на сайті
[04.12.2018]
У Лохвиці урочисто відкрили пам’ятний знак Героям АТО (0)
[04.12.2018]
«Розмалюй місто мереживом зимових барв!» (0)
[04.12.2018]
100 славних років позашкіллю (0)
[01.11.2018]
«Шевченко в моєму серці» (0)
[01.11.2018]
«Ми віримо в гарне майбутнє» (0)
[01.11.2018]
У Лохвицькому районі поліцейські охорони виявили зброю у схованці (0)
[22.05.2018]
«Полтавагазвидобування» започаткувала громадські слухання на Лохвиччині (0)
[19.05.2018]
Дільничні офіцери Лохвиччини поліції у ході рейду водоймами виявили порушника нерестової заборони (0)
[18.05.2018]
ДЗЮДОЇСТ З ЛОХВИЦІ ПОЇДЕ НА КУБОК ЄВРОПИ (0)
[01.05.2018]
Чи добудують Центр зайнятості? (0)
[26.04.2018]
Renault Kangoo для мобільності ремонтної бригади (0)
[26.04.2018]
Завдяки новому екскаватору зросте оперативність усунення поривів водомережі (0)
[26.04.2018]
Учні Лохвицької ЗОШ №3 побували на заводі «Кока-кола Беверіджиз Україна» (0)
[23.04.2018]
Всім у приклад – довгожителі громади (0)
[23.04.2018]
Лохвицька міська служба благоустрою на розчистці містка (0)
[23.04.2018]
Лохвиця: рятувальники ліквідували пожежу у гаражі (0)
[03.04.2018]
Глядачі стоячи аплодували аматорам сцени з Васильків, Гаївщини, Христанівки (0)
[02.04.2018]
Історія добровольця з Лохвиччини презентується на фестивалі сучасного українського кіно в Авдіївці. Фільм “ВІЙНА ХИМЕР” (ВІДЕО) (0)
[02.04.2018]
Протягом доби рятувальники відкачали 12250 куб. м. талої води (ВІДЕО) (0)
[29.03.2018]
У Лохвиці, жінка збрехала поліції про вбивство (0)
[25.03.2018]
Міська влада Лохвиці планує встановити сміттєві контейнери у кожному приватному секторі (ВІДЕО) (0)
[23.03.2018]
Впровадження програми енергозбереження продовжується (0)
[14.03.2018]
Лохвиця: рятувальники ліквідували пожежу в легковому автомобілі (0)
[02.09.2017]
Лохвиця: рятувальники ліквідували пожежу у господарчій будівлі (0)
[02.09.2017]
Лохвиця: вогнеборці ліквідували пожежу у приватному житловому будинку (0)
[23.08.2017]
"Земним шляхом - до духовності" присвячений 295-річниці від дня народження Г.Сковороди (0)
[23.08.2017]
Зустріч із Феєю казкового дитинства (0)
[23.08.2017]
Слідами «Компа і компанії» (0)
[17.06.2016]
Крупнейший провайдер столицы проводит акцию! (0)
[10.02.2016]
Дмитро Хльобас: «У моїй кар`єрі спостерігається хороша динаміка» (Відео) (0)
[10.02.2016]
У Лохвицькому районі двоє чоловіків обікрали газову свердловину (0)
[04.02.2016]
Засідання комісії міської ради по перейменуванню вулиць (0)
[04.02.2016]
У ЛОХВИЦІ ЗЛОВИЛИ ЛЖЕ-ПОЛІЦЕЙСЬКОГО, ЯКИЙ ВИМАГАВ ГРОШІ ЗА ТЕЛЕФОНОМ (0)
[02.02.2016]
Форвард киевского "Динамо" с г. Лохвица перешел в "Ворсклу" (0)
[02.02.2016]
Влада проігнорувала бажання депутатів захищати довкілля Лохвиччини (0)
[02.02.2016]
Віктор ЛИСИЙ: «Сенчанські торф’яники згаснуть лише після підняття рівня води в Сулі» (0)
[02.02.2016]
Команда «Торпедо» перемогла у турнірі Червонозаводського (0)
[20.03.2015]
Скільки будуть платити за газ полтавці з наступного місяця (0)
[20.03.2015]
Полтавщина лідирує по врожайності кукурудзи серед інших регіонів країни (0)
[20.03.2015]
ЛОХВИЦЬКІ ПРАВООХОРОНЦІ ВИКРИЛИ КРАДІЯ (0)
[16.03.2015]
Кількість загиблих в аварії на Полтавщині зросла до восьми. (0)
[16.03.2015]
Вдячна Полтавщина пам'ятає свого сина письменника й патріота Дмитра Нитченка-Чуба, який спочив в Австралії (0)
[16.03.2015]
У ЛОХВИЦІ ВІДЗНАЧИЛИ 200-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ МИХАЙЛА ВЕРБИЦЬКОГО (0)
[16.03.2015]
О.Панченко: Слово з нагоди 100-річчя українського видавця професора Олекси Вінтоняка (0)
[21.12.2014]
НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ – ПОСИЛЕННЯ ОХОРОНИ ХВОЙНИХ НАСАДЖЕНЬ ВІД НЕЗАКОННОГО ВИРУБУВАННЯ (0)
[21.12.2014]
ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС (0)
[21.12.2014]
Берегиня свого роду (0)
[03.05.2014]
ВШАНУВАЛИ ПОДВИГ ЧОРНОБИЛЬЦІВ (0)
[03.05.2014]
Оргкомітет до жителів та гостей Лохвицького краю! (0)
[02.05.2014]
З 1 травня підвищуються ціни на газ для населення (0)
[12.02.2014]
У «Теремку» діти зможуть перебувати по 12 годин на добу (0)
[12.02.2014]
У Лохвиці знову встановлюють штучні кришталики (0)
[12.02.2014]
У Сухій Лохвиці ще не перевелася риба (1)
[04.01.2014]
Чорнухинський район: рятувальники ліквідували пожежу у приватній лазні (0)
[23.12.2013]
Олег ЛІСНЯК: Я горджуся вами, червонозаводчани! (1)
[21.11.2013]
Вшанування учасників танцювального колективу «Перлина» (0)
[21.11.2013]
ЛОХВИЦЬКІ ПРАВООХОРОНЦІ ЗАТРИМАЛИ ЖІНКУ, ЯКА ЗБЕРІГАЛА БОЄПРИПАСИ (0)
[13.11.2013]
У ЛОХВИЦЬКОМУ РАЙОНІ ОПЕРАТИВНИКИ ЗАТРИМАЛИ ЖІНКУ, ЯКА ВИМАГАЛА ГРОШІ У НЕПОВНОЛІТНЬОГО (0)
[12.11.2013]
Податківці зустрілися з керівниками підприємств (0)
[12.11.2013]
Світогляд російської влади за 350 років не змінився… (0)